(212) 520 20 05 info@sportvesport.com
Şuanda Sepetinizde
Ürün Bulunmaktadır

Kargo ve Teslimat


Kargo ücretiniz ne kadar?

sportvesport.com üzerinden verilen siparişlerde Ürün desi oranınana göre kargo bedeli tahsil edilmektedir. Sipariş verme işlemi sırasında Kargo tutarı görülmektedir.

Ayrıca, 300 TL ve üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedavadır. Sadece Saha ve salon Ekipmanları Ürünleri Bu kampanyaya Dahil Değildir( futbol kalesi, basketbol direği- panyası, hentbol, badminton direkleri vb ürünler)

Kargom ne zaman ulaşır?

Vermiş olduğunuz sipariş, satın aldığınız ürüne ait stok durumuna göre ilk iş günü olarak kargoya verilir. Siparişlerinizi, Hesabım“ bölümündeki Siparişlerim sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek?

Siparişiniz Sürat Kargo tarafından 09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatil günlerinde Sürat Kargo teslimat yapmamaktadır.

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş.

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz sportvesport.com’a iade edilir.

Kargom hangi şirket ile gönderilecek?

sportvesport.com kargo işlemlerini Sürat Kargo ile sürdürmektedir. Siparişilerinize ait kargolar Sürat Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Faturayı neden paketin üzerinde gönderiyorsunuz?

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.

Yurtdışına teslimatınız var mı?

sportvesport.com aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.

Copyright © 2024 Sportvesport. Tüm hakları saklıdır.