(212) 520 20 05 info@sportvesport.com
Şuanda Sepetinizde
Ürün Bulunmaktadır

Güvenli Ödeme


Kredi kartıyla alışveriş güvenlimidir. ?

•Sportvesport.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır.

Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır.

Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir.

•Ayrıca; sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. GlobalSign Güvenlik Sertifikası 128 Bit Şifreli Koruma  servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı güvenlik kontrolü gerekli mi?

•Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en önemli konulardan biri.

Bu nedenle kredi kartıyla yaptığınız alışverişler sırasında bazen bankadan sözlü olarak siparişinizin teyidi istenebilir.

Böyle bir durumda bankanız, kayıtlı bilgilerinizden size ulaşır ve telefonda sipariş teyidi alır.

Bunun için, bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizi güncel tutmanızı öneririz.

Unutmayın! Güvenlik kontrolü sırasında telefon numaranıza ulaşılamazsa siparişiniz iptal edilebilir.

sportvesport.com’a üye olurken verdiğiniz telefon numarasının doğruluğundan emin olmalısınız.

Çünkü siparişinizle ilgili her türlü bilgilendirme için e-posta adresiniz ve telefon numaranız kullanılır.

3D Secure nedir?

•3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.

 İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir.

Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına“Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Gizlilik ve Kredi Kartı Güvenliği

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için her şeyden daha önemlidir. www.sportvesport.com'dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, Tel Numaraları vs. ) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

3-D Secure Neden Güvenlidir?

 www.sportvesport.com - 3 D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken,

banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır.

Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanılmasını engellemektedir.

Yapımız içersinde sadece sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.

Kredi Kartı Güvenliğimiz

Sportvesport.com, sitesinden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Sportvesport.com'da bu amaçla kurulmuş, verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir Kredi Kartları Sahtekarlığı (Fraud) Departmanı mevcuttur.

Bu yüzden, Sportvesport.com'dan ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin banka tarafından doğruluğunun onaylanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.

GlobalSign sertifikalı Sportvesport.com, Türkiye'nin en yaygın online ödeme altyapısı Garanti e-ticaret Sanal POS sisteminin yanısıra Finans Bank, Maximum Card, Akbank ve Yapı Kredi Sanal POS'larını da kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak GlobalSign tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır.

Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.

 

Copyright © 2024 Sportvesport. Tüm hakları saklıdır.